Професійне обладнання для кухонь та пралень.

0

НОВИНКА! МАШИНА ДЛЯ ОЧИЩЕННЯ ЦИБУЛІ ТА ІН. КОРЕНЕПЛОДІВ МОК-400Л

img
24 червня 2021

Друзі! Раді Вам сповістити чудову новину!

В асортименті електромеханічного обладнання ТМ Торгмаш Барановичі поповнення!

🆕НОВИНКА! Машина для очищення коренеплодів МОК-400Л🆕

Машина для очищення коренеплодів призначена для очищення цибулі🧅 та інших коренеплодів🥔 шляхом механічного впливу очищувальних інструментів на продукт на підприємствах громадського харчування. Обладнання виконано в підлоговому варіанті, з облицюванням з нержавіючої сталі. Продуктивність 260 кг/год для цибулі та 460 кг/год для ін. коренеплодів.

Детальніше з особливостями даного обладнання ви можете ознайомитись за посиланням: https://apparatus.in.ua/catalog/kartoplechistki/mok-400L/

За консультацією звертайтесь:

📧Info@apparatus.in.ua

📱+38 050 384 55 95

☎️ +38 044 400 95 37

📍 Київ, вул.Дегтярівська, 53-А, БЦ "Соціум"

Компанія Apparatus стане надійним партнером Вашого бізнесу, забезпечивши його надійним обладнанням та необхідною інформаційною підтримкою.

#професійнеобладнання #Apparatus #Торгмаш #електромеханіка #рестораннеобладнання #кухоннеобладнання

Інші новини

всі новини

Сучасний готель стає більш технологічнішим - все більше бізнес-процесів автоматизуються. Відповідно, зростають вимоги до обладнання, яке застосовується в готельному бізнесі. Те, що раніше через брак альтернативи виконувалося вручну або побутовими машинами, сьогодні покладається на більш технологічне, спеціально пристосоване для промислової експлуатації обладнання.

Розсилка

Введіть адресу електронної пошти, щоб отримувати всі новини, оновлення про нові надходження, спеціальні пропозиції та іншу інформацію про знижки.