Професійне обладнання для кухонь та пралень.

0

Про компанію

Компанія Apparatus працює на ринку професійного обладнання для HoReCa з 2008 року.

Наш досвід і компетенція дозволили стати офіційним представником професійного обладнання Whirlpool Professional і Panasonic Professional в Україні.

Компанія Apparatus є офіційним постачальником професійного обладнання Holek, MAC5, Stalgast, ГродноТоргмаш, Барановичи, Торгмаш.

Місія компанії - через професіоналізм у своїй області до загального успіху в бізнесі. Наша мета - стати лідером в постачанні якісного професійного обладнання та хімії для ринку HoReCa.

Сертифікати

Співробітники

Жанна Решетнякова

Керівник відділу продажу

+38 (050) 384-55-95

Тетяна Лукащук

Менеджер відділу продажу

+38 (067) 236-99-40

Наталія Нечитайло

Менеджер відділу продажу

+38 (050) 358-77-79

Оксана Єжова

Менеджер відділу продажу

+38 (050) 353-67-77

Наталія Гарасюта

Бухгалтер

+38 (067) 383-33-34

Жанна Решетнякова

Керівник відділу продажів

Сучасні готелі та ресторани стають все більш технологічнішими - все більше бізнес-процесів автоматизуються. Відповідно, зростають вимоги до обладнання, яке застосовується в готельному і ресторанному бізнесі. Те, що раніше, через брак альтернативи, виконувалося вручну або побутовим обладнанням, сьогодні покладається на більш технологічне, спеціально пристосоване для промислової експлуатації, обладнання. Все пропоноване нами устаткування - це баланс ціни і якості. Ми враховуємо всі можливості і побажання наших покупців і знаходимо компромісне рішення, прийнятне для обох сторін.

Отримати консультацію
img

Кар`єра в компанії

Кар`єра в нашій компанії - це не тільки престижна робота і впевненість у завтрашньому дні, а й величезні можливості для професійного та особистісного зростання. Якщо Ви відповідальні, організовані і креативні, любите наш бренд і готові до цікавої і старанної роботі - це пропозиція для Вас.

Ми націлені на довгу та плідну співпрацю і взаємний успіх!

Розсилка

Введіть адресу електронної пошти, щоб отримувати всі новини, оновлення про нові надходження, спеціальні пропозиції та іншу інформацію про знижки.