Професійне обладнання для кухонь та пралень.

0

Гарантії

На обладнання, пропоноване компанією «Апаратус», ви отримуєте гарантію, термін якої залежить від сервісної політики виробника або імпортера, але не менше 12 місяців з дня відвантаження товару зі складу.

Тривалість гарантійного терміну на конкретний товар ви можете побачити на нашому сайті в картці цього товару

img

Підтвердженням гарантії служить товарний чек або видаткова накладна, а також гарантійний талон із зазначенням номера замовлення, найменування виробу, серійного номера, і терміну гарантії.

Умови гарантії:

  1. Протягом гарантійного терміну здійснюється безкоштовний ремонт обладнання в разі встановлення заводського браку. Заміна вузлів, деталей, агрегатів, що вийшли з ладу з вини заводу-виготовлювача, що підтверджено актами експертиз.
  2. Умови гарантійного обслуговування не передбачають проведення профілактичних робіт (технічний огляд, чистка, натяг ременів, мастила, регулювання та ін.).

У гарантійному ремонті може бути відмовлено, з таких причин:

  • неправильна експлуатація (товар використовувався не за призначенням, або були порушені правила використання товару прописані в паспорті на товар);
  • видимі зовнішні впливи на товар (механічні пошкодження, вплив рідин, занадто висока або занадто низька напруги мережі і т.д.)
  • несвоєчасне проведення робіт з технічного обслуговування обладнання, що прописані в паспорті на товар;
  • були виявлені сліди розтину або ремонту;
  • гарантійний талон заповнений невірно або присутні виправлення;
  • природний знос товару (наприклад, ножі в м`ясорубках, диски в овочерізках і картоплечистках).

Сертифікати

Розсилка

Введіть адресу електронної пошти, щоб отримувати всі новини, оновлення про нові надходження, спеціальні пропозиції та іншу інформацію про знижки.