Професійне обладнання для кухонь та пралень

0
+38 (050) 384 55 95
+38 (067) 236 99 40
+38 (044) 400 95 37

Семінар для готелярів "Безпека + комфорт: Нові реалії прийому гостей в 2020"

img
21 липня 2020

Семінар для готельєрів "Безпека + комфорт: Нові реалії прийому гостей в 2020" при організації Академії гостинності.

Компанія Apparatus не змогла пропустити цю знакову подію, і виступила генеральним партнером Семінару для готельєрів "Безпека + комфорт: Нові реалії прийому гостей в 2020"!

Це був грандіозний захід !!!

На якому топові спікери поділилися своїми секретами в сфері гостинності і розкрили важливі моменти, які допоможуть підвищити прибутковість бізнесу в поточному році.

На стенді компанії Apparatus ми представили, як завжди, КРАЩЕ для вашого готелю пральне, сушильне, прасувальне обладнання і навіть професійні засоби для прання власного виробництва.

Також ми презентували у всій красі нашу американську новинку - пральне обладнання MAYTAG!

Інші новини

всі новини

Современный отель становится технологичнее — все больше бизнес-процессов автоматизируются. Соответственно, возрастают требования к оборудованию, которое применяется в отельном бизнесе. То, что раньше за неимением альтернативы выполнялось вручную или бытовыми машинами, сегодня возлагается на более технологичное, специально приспособленное для промышленной эксплуатации оборудование.

Розсилка

Введіть адресу електронної пошти, щоб отримувати всі новини, оновлення про нові надходження, спеціальні пропозиції та іншу інформацію про знижки.